Пн, 29.04.2024, 09:31

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 »

3 листопада відзначалось 125 річчя від дня народження російського письменника Самуеля Яковича Маршака.
    До проведення свята готувались учні 1 – 6 класів.
    Розпочали дійство дівчатка 5 класу: Кошкарьова Таня, Ляхович Ангеліна, Санжарівська Вікторія. Вони показали фрагмент казки ,,Дванадцять місяців‘‘.
    А далі - вікторина, розповідь про життя письменника.
    Завершилось свято виступами учнів. Були представлені вірші та казки С. Маршака: ,,Кицькин  дім,‘‘ ,,Кіт і ледарі,‘‘ ,,Казка про розумне мишеня,‘‘ ,,Цілий рік,‘‘ а учні 1 класу розповіли про цифри.

Просмотров: 1004 | Добавил: Nicola | Дата: 06.11.2012

На осінніх канікулах на гурток народознавства ми запросили гостей: Ус Любов Іллівну, Буцківську Наталію Сергіївну та Буханець Людмилу Василівну.
    Гуртківці показали гостям, як раніше «ярмаркували».На ярмарку діти «продавали»не тільки вживані речі, а також і овочі. А ще показали жартівливі сценки, циганський танок та співали пісень про осінь.
    Потім виступила Ус Любов Іллівна. Вона розповіла про звичаї та обряди українського народу восени, про осінні прикмети. Наша гостя знає багато прислів’їв та приказок, пов’язаних із осіннім циклом.
   Ми подякували Любов Іллівні за цікаву розповідь і побажали довголіття.

.

Переглянути фоторепортаж.

Вініченко Анастасія, член народознавч ... Читати далі »
Просмотров: 618 | Добавил: Nicola | Дата: 28.10.2012

22 жовтня, в останній день шкільного навчання, перед канікулами, наша школа провела акцію «Посади дерево». Після закінчення уроків, учні 5-11 класів пішли саджати молоді саджанці берізок. Із великим задоволенням діти саджали дерева, викопували для них ямки і заливали водою.
   Сподіваємось що колись ці маленькі берізки виростуть справжніми красунями. А наступні покоління братимуть із нас хороший приклад.

Переглянути фоторепортаж.

Просмотров: 512 | Добавил: Nicola | Дата: 25.10.2012