Чт, 18.04.2024, 13:38
Вітаю Вас Гість Вхід/Реєстрація

ШКІЛЬНИЙ МЕССЕДЖ

Каталог статей

Головна » Статті » Наші досягнення

МАН – це неоціненний досвід
            Шкільна географічна освіта як одна із складових духовного становлення особистості потребує сьогодні нових підходів.
            Подальший розвиток шкільної географічної освіти неможливий без всебічного засвоєння того, що вже було зроблено, тобто без вивчення власної історії. Дуже важливо не повторювати помилок минулого. Тому ми з Людмилою Миколаївною Штучкою обрали темою нашого дослідження ,,Розвиток шкільної географічної освіти у контексті становлення освітньої справи на Полтавщині у ХІХ столітті”.
            Перед собою ми ставили мету: охарактеризувати рівень розвитку шкільної географічної освіти в контексті загального становлення освітньої справи на Полтавщині у ХІХ ст. та виявити його значення для наступних етапів її формування.
            Після довготривалої обробки та аналізу літературних джерел та архівних дійшли висновку, що у ХІХ ст. географія у школах Полтавщини викладалася, але загальний рівень розвитку шкільної географічної освіти був незадовільним через відсутність фахівців, недосконалість підручників, неефективну методику викладання та другорядне місце серед шкільних наук.
            У той же час у ХІХ ст. зародилися передові педагогічні ідеї. Було обгрунтовано необхідність вивчення природничих дисциплін. Географія стала самостійним шкільним предметом.
            Подальший розвиток шкільної географічної освіти у ХХ столітті є темою для наступного дослідження, а отримані матеріали та результати можна використовувати на уроках географії, історії, заняттях гуртка «Юний педагог» та позакласній краєзнавчій роботі.
            Особисто для мене участь у науково-дослідницькій роботі є важливим внеском у моєму житті. Це незабутній і неоціненний досвід, який стане в нагоді мені і в майбутньому. Так, на захисті я змогла проявити свої комунікативні здібності, вміння правильно вести дискусію, викладати свої думки та раціонально використовувати час.
            Одночасно я не лише мала змогу ознайомити присутніх із змістом нашого дослідження, а і в той же час отримала нові знання з виступів моїх опонентів.
            Отже, участь у МАНі - це великий досвід, який не завадить кожному з нас. Я дуже щаслива, що брала участь у науково-дослідницькій роботі.JJJ
            За перемогу хочу сказати велике спасибі своєму науковому керівнику Штучці Людмилі Миколаївні. .

 
Вікторія Ляхович,
учениця 10 класу
Категорія: Наші досягнення | Додав: Nicola (21.01.2013)
Переглядів: 876 | Теги: географічна освіта, Полтавщина, Ман, гурток | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
На сайті НВК:

Події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Опитування
Який із шільних предметів найбільш потрібен в житті

Всього відповідей: 29
Категорії розділу
Історія Карлівщини [1]
Статті на історичну тематику
Наші досягнення [1]
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0