Чт, 25.04.2024, 10:27

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 10 11 »
   Коли Олімпійський вогонь запалюється,він кожного разу об'єднує різні народи в єдине ціле, це нерозривний зв'язок - нитка, що зв'язує не лише світ, але і минуле з сьогоденням, спорт і життя, світ і свободу.
   У Нижньоланнівському НВК також спалахнув Олімпійський вогонь, який зібрав учнів на лінійку.
Рух - це життя!
   Саме з цим гаслом пройшов наш олімпійський урок,який складався з двох частин. Першої, так мовити, історичної частини з якою нас ознайомили учні 8 класу: Гончар Аліна, Голосний Дмитро і Двібородчин Даша.
   Другий етап - спортивна частина,якою керував Олександр Юрійович. Участь у ній брали дві команди «Пепсі» і «Динамо». Учні показали свої вміння та спортивну підготовку. Перемогла команда «Динамо».
   Найкраще відзначилися: Жулім Едуард,  Дяченко Атон, Погорілий Дмитро, Санжарівська Вікторія, Ляхович Ангеліна, Вінніченко Настя.
   Завершилося це все дружнім футбольним матчем.
   Загалом атмосфера була чудовою,залишилася купа позитивних емоцій)))) З нетерпінням чекаємо наступних змагань))))

Переглянути фоторепортаж
Просмотров: 500 | Добавил: Nicola | Дата: 13.09.2013

На початку свята Першого дзвоника у Нижньоланнівському НВК ведучі Санжарівська Вікторія та Юрко Оля традиційно запросили першокласників 8 хлопчиків і 1 дівчинку.
   З початком навчального року вітали: директор НВК Шандиба В.Б., гості з райдержадміністрації – Золотухіна О. В. та Гречко Н. М., сільський голова Дерев‘янко Р.М.
   Казкові герої Білосніжка та 7 Гномів подарували першокласникам ліхтарики та гру ,,Казкова подорож.‘‘
    Право подати перший дзвінок надали учню 11 класу Недождію Валерію та учениці 1 класу Матяшенко Тамарі.
Ляхович Ангеліна, учениця 6 класу.

Просмотров: 590 | Добавил: Nicola | Дата: 03.09.2013

Вітаємо призера ІІ (обласного) етапу конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН (відділення:  філософія та суспільствознавство, секція: педагогіка) Ляхович Вікторію, ученицю 10 класу (керівник Штучка Л.М.)!
    Бажаємо нових звершень!
Просмотров: 497 | Добавил: Nicola | Дата: 25.02.2013