Пт, 17.05.2024, 07:32

Головна » 2013 » Січень » 29 » Моє здоров’я – у моїх руках
Моє здоров’я – у моїх руках

Нещодавно у нашій школі проводився Тиждень здоров’я. Учні 5 – 11 класів за допомогою усного журналу, сторінки якого підготували самі ж школярі, спробували з’ясувати, що ж таке здоров’я, яка людина може вважати себе здоровою, що впливає на стан нашого здоров’я.

Першу сторінку журналу під назвою «Шкідлива звичка – паління» відкрили учні 10 класу.

Дзьох Євгеній, учень 11 класу, разом із учнями спробував знайти відповідь на запитання: «До чого призводить паління?». Після обговорення усі зробили відповідні висновки.

Другу сторінку усного журналу «Обережно: алкоголізм» відкрили учні 6 класу. Група «Берегиня» провела командні змагання. Хлопці доводили користь лікування алкоголізмом, а дівчата – шкоду. Перемогла команда дівчат. Після змагань виступила Бакало Тамара. Вона розповіла, як шкодить здоровю алкоголь.

Магей Костянтин навів багато народних прислівїв, у яких засуджується вживання спиртних напоїв. На закінчення свого виступу разом із учнями школи зробив висновок, що алкоголь – шкідлива речовина, яка впливає на психіку та фізичний розвиток  людини.

Третю сторінку журналу відкрили учні 9 та 11 класів під назвою «Наркоманія».  Ми опинилися у студії, де відбувалося знімання програми  «За здоровя». Перед учнями виступили: «тренер» - Котвіцький Вадим, «експерт» - Вус Даря, «лікар» - Власенко Каріна, а ведучою телестудії була Погоріла Наталія.

Підсумовуючи почуте, учні разом із Коцом Станіславом підсумували, що ці звички дуже небезпечні, вони призводять не тільки до руйнації людини як особистості, а й до смерті.

Заключним акордом години спілкування була невеличка літературна композиція, яку підготував Старолат Віталій. Обговорення на сторінках усного журналу закінчили словами:

…  краще думай про нинішній час,

Про школу, сімю та про цінність життя,

Не бійся дивитись в своє майбуття.

Підготувала учениця 6 класу,
Юрко Ольга