Ср, 15.05.2024, 10:33

Головна » 2013 » Січень » 29

Нещодавно у нашій школі проводився Тиждень здоров’я. Учні 5 – 11 класів за допомогою усного журналу, сторінки якого підготували самі ж школярі, спробували з’ясувати, що ж таке здоров’я, яка людина може вважати себе здоровою, що впливає на стан нашого здоров’я.

Першу сторінку журналу під назвою «Шкідлива звичка – паління» відкрили учні 10 класу.

Дзьох Євгеній, учень 11 класу, разом із учнями спробував знайти відповідь на запитання: «До чого призводить паління?». Після обговорення усі зробили відповідні висновки.

Другу сторінку усного журналу «Обережно: алкоголізм» відкрили учні 6 класу. Група «Берегиня» провела командні змагання. Хлопці доводили користь лікування алкоголізмом, а дівчата – шкоду. Перемогла команда дівчат. Після змагань виступила Бакало Тамара. Вона розповіла, як шкодить здоровю алкоголь.  ... Читати далі »

Просмотров: 803 | Добавил: Nicola | Дата: 29.01.2013