Вт, 14.05.2024, 19:57

Головна » 2012 » Вересень » 19

У нашій школі пройшов тиждень безпеки руху дітей. Старші учні початкової школи ознайомили менших із дорожніми знаками: попереджувальними, наказовими, знаками сервісу, інформаційно-вказівними.
   Розповіді учнів були обговорені і продовжились вікториною. Переможцями стали: Неживий Сергій, Субачев Назар та Ус Олександр.
   Цікаво пройшла гра ,,Червоний, жовтий, зелений.”  Найуважнішими були учні 3 та 4 класів.

Субачева Вікторія, учениця 4 класу.

Просмотров: 504 | Добавил: Nicola | Дата: 19.09.2012 | Комментарии (0)

Хто хоч раз у житті цікавився історією фізичної культури та спорту, той, напевне, знає, що про досконалість свого фізичного стану люди почали дбати ще на межі палеоліту і неоліту. Про це переконливо свідчать написи та малюнки, виявлені на стінах печер. Однак лише за часів Стародавньої Греції фізичне виховання було проголошене основою життя. Саме звідти пішли такі слова як олімпіада, стадіон, атлет, гімнастика тощо.
    Ось уже багато років поспіль у вересні по всіх українських школах проходить Олімпійський урок.
    За  традицією, у Нижньоланнівському НВК, коли пролунав дзвінок, учні школи вишикувались наплощі. Урок проводили Олександр Юрійович Олійник -  учитель фізкультури та Костянтин Олександрович Удовиченко - учитель біології та хімії.
    Олександр Юрійович ознайомив присутніх з історією виникнення Олімпійських ігор та результати Олімпіади 2012.
  ... Читати далі »
Просмотров: 518 | Добавил: Nicola | Дата: 19.09.2012 | Комментарии (0)