Пт, 17.05.2024, 04:01

Головна » 2012 » Грудень » 31 » Віват переможцям!
Віват переможцям!
            Цього навчального року участь школи у районному етапі з предметних олімпіад, конкурсах була урожайною на призові місця, а наполегливість Віки Ляхович та наукового керівника Штучки Л.М. в МАНі  принесла їм перемогу.
           Взагалі  в олімпіадах та конкурсах брали участь 21 учень, з них 9 зайняли ІІ, ІІІ місця.  Багато учнів були учасниками не однієї олімпіади. Так, Олександр Рогальов – у  3-х олімпіадах і конкурсі ім. П. Яцика, де у  всіх посів ІІІ місця; Вікторія Ляхович - у 5-ти олімпіадах, з них у 2-х зайняла  ІІІ місця, а також була учасницею конкурсу ім. Т.Шевченка; Тетяна Недождій у 4 – олімпіадах, з них одне призове ІІІ місце; Анастасія Вініченко – в одній олімпіаді  та двох конкурсах, на одному з них посіла ІІ місце. Андрій Худик учасник лише  однієї олімпіади, але приніс школі ІІ призове місце.
           Так і хочеться сказати всім їм: « МОЛОДЦІ! Так тримати!!!»
Переглядів: 411 | Додав: Nicola | Теги: Олімпіади, Ман, призові місця | Рейтинг: 5.0/1