Пн, 29.04.2024, 00:03

Головна » 2012 » Жовтень » 7 » Природа і фантазія
Природа і фантазія
Осінь щедра своїми дарами. А як красиво розфарбувала художниця-осінь листя на деревах!

Багряна осінь красить клени.
У золото вбира поля.
І гарно, ніби наречена,
Багрянцем міниться земля.

У конкурсі ,,Природа і фантазія,” що відбувся у нашій школі,  взяли участь учні усіх класів, навіть дошкільнята.
         За активну участь грамотою нагородили дошкільнят. У 2 класі кращою була композиція: ,,Ой у вишневому саду”,  у 3 класі - «Мешканці лісу» та «Диво орнамент», у 4 класі - «Дослідники планети» та «Місяць на небі», у 5 класі - «Песик із країни чудес», у 6 класі - «Перегони на їжаках», у 7 класі - «Чоловічки біля багать» та «Карлсон на рибалці».
                   8, 9, 10 класи отримали грамоти за активну участь. Переможцями у конкурсі «Природа і фантазія» стали учні 11 класу. Їхні композиції називалися так: «Танцевала в подворотне осень вальс бастон» «Пацюк роззявив рота, подивився на вареники…»
Харитонова Т.В.
Педагог-організатор

Переглядів: 1449 | Додав: Nicola | Теги: вироби з плодів та овочів, конкурс, осінь, Природа і фантазія | Рейтинг: 4.0/1