Ср, 15.05.2024, 02:22

Головна » 2012 » Жовтень » 19 » «Осінній бал»
«Осінній бал»
   Нещодавно у нашій школі відбувся «Осінній бал», на якому обиралась «Міс Осінь».
   Розпочався він привітальними словами конкурсанток на адресу глядачів. Далі було представлення учасниць. Кожна претендентка на Міс чарувала своєю оригінальністю та красою.
   Напередодні балу конкурсанткам було дане куховарське завдання, про яке знали тільки вони. Кожна  красуня приготувала кулінарських шедевр, котрим почастувала всіх присутніх після конкурсних змагань.
   Свої приховані таланти та вміння дівчата продемонстрували на конкурсі «Світ моїх захоплень».
   І ось настав хвилюючий момент - підбиття підсумків. «Міс глядацьких симпатій» та «Міс Таємничість» одержала Дар’я Вус, а «Міс Осінь – 2012» та «Міс Оригінальність» - Вікторія Бондар. Інші учасниці теж були переможцями у певних номінаціях: «Міс Елегантність» - Вікторія Санжарівська, «Міс Артистичність» - Тетяна Кошкарьова, «Міс Гламурність» - Аліна Дзьох, «Міс Грація» - Анастасія Вініченко, «Міс Поетичність» - Ольга Юрко, «Міс Романтичність» - Тетяна Недождій, «Міс Вишуканість» - Аня Глухова.
   Бал закінчився, а учасниці й глядачі були переповнені приємними емоціями та щасливими усмішками.

Вікторія Бондар,
учениця 10 кл.