Сб, 04.05.2024, 23:31

Головна » 2013 » Вересень » 13 » Олімпійські ігри - запалюють вогонь в мільйонах сердець
Олімпійські ігри - запалюють вогонь в мільйонах сердець
   Коли Олімпійський вогонь запалюється,він кожного разу об'єднує різні народи в єдине ціле, це нерозривний зв'язок - нитка, що зв'язує не лише світ, але і минуле з сьогоденням, спорт і життя, світ і свободу.
   У Нижньоланнівському НВК також спалахнув Олімпійський вогонь, який зібрав учнів на лінійку.
Рух - це життя!
   Саме з цим гаслом пройшов наш олімпійський урок,який складався з двох частин. Першої, так мовити, історичної частини з якою нас ознайомили учні 8 класу: Гончар Аліна, Голосний Дмитро і Двібородчин Даша.
   Другий етап - спортивна частина,якою керував Олександр Юрійович. Участь у ній брали дві команди «Пепсі» і «Динамо». Учні показали свої вміння та спортивну підготовку. Перемогла команда «Динамо».
   Найкраще відзначилися: Жулім Едуард,  Дяченко Атон, Погорілий Дмитро, Санжарівська Вікторія, Ляхович Ангеліна, Вінніченко Настя.
   Завершилося це все дружнім футбольним матчем.
   Загалом атмосфера була чудовою,залишилася купа позитивних емоцій)))) З нетерпінням чекаємо наступних змагань))))

Переглянути фоторепортаж
Переглядів: 503 | Додав: Nicola | Теги: динамо, Олімпійський вогонь | Рейтинг: 5.0/1