Пт, 17.05.2024, 06:30

Головна » 2012 » Грудень » 30 » Новорічна феєрія!
Новорічна феєрія!
           Непомітно промайнув іще один рік. Для когось він був сповнений приємними сюрпризами, зустрічами та подіями. А для когось, може, -  і навпаки. Але, як там не було, не варто жити минулим, потрібно  жити теперішнім і майбутнім.
          Зранку 28 грудня у Нижньоланнівському НВК панував новорічний настрій. Пахло хвоєю, лунав дитячий сміх, батьки метушились, поспішаючи переодягнути своїх дітей у киць, зайчиків, лисичок, ведмедиків, білочок, сніжинок… Новорічне дійство розпочалося о 10 годині перед ялинкою . Усі присутні поринули у світ дитячих талантів. Особливо приємно вразили менші і найменші жителі шкільної родини - учні 1 класу і дошкільнята. Першачки порадували сучасним танцем (керівник Михайло Іванов), а дошкільнята -  новорічними віршами.
          Завітав на свято із концертною програмою сільський будинок культури (директор Олександр Нізгуров).
         Новорічний ранок закінчився привітаннями Діда Мороза і Снігуроньки та хороводом біля ялинки.
         Окрім цього, малеча отримала солодкі новорічні подаруночки  від мецената -  Ланнівський МТС.
         Дітлахи з батьками  у піднесеному настрої розійшлися по домівках. У школі на декілька годин   запанувала тиша, а  о 16 годині шкільне приміщення знову наповнилось веселощами та учнівським гомоном.
         Розпочався Новорічний карнавал старшокласників. Ведучими концертної програми були учні 11 класу -  Карина Власенко та Руслан Маркович. За сценарієм, на Новорічний вечір поспішали не лише Дід Мороз із Снігуронької, а й  Червона Шапочка із Вовком. В очікуванні вище згадуваних гостей присутні  мали змогу переглянути художньо – театралізовані  номери учнів 5-11 класів, музичні дарунки Тані Кошкарьової, Тані Недождій, Даші Вус, Аліни Дзьох та дуету Жені Дзьоха і Даші Вус (музичний керівник  Олександр Нізгуров).
          За традицією, вечір закінчився новорічними побажаннями від випускників 11 класу та музичним дарунком..

Переглянути фоторепортаж.

Переглядів: 535 | Додав: Nicola | Теги: Новорічне дійство, Нижньоланнівський НВК, ДІД МОРОЗ | Рейтинг: 5.0/1