Чт, 25.04.2024, 11:50

Головна » 2013 » Вересень » 20 » Конкурс квіткових композицій
Конкурс квіткових композицій
      19 вересня  в нашій школі відбувся конкурс квіткових композицій присвячений Дню визволення села від німецько- фашистських загарбників. Журі визначило переможців конкурсу: серед молодших школярів перемогла група «Джерельце» (2кл.), а серед старшокласників – група «Арго» (5кл.)
      Пам’ятаючи подвиги нашого народу, учні нашої школи прибирають біля Меморіалу загиблих воїнів та могил невідомих льотчиків, беруть участь в акціях: «Грані добра», «Чисте подвіря», «Твори добро», відвідують ветеранів вдома та допомагають по господарству.
      Матеріали, зібрані про Велику Вітчизняну війну, використовуються на уроках літератури, історії, виховних годинах.

Переглянути фоторепортаж
Переглядів: 687 | Додав: Nicola | Теги: Джерельце, Чисте подвіря | Рейтинг: 0.0/0