Ср, 15.05.2024, 19:42

Якби не було вчителя,
то не було б, напевне,
ні поета, ні мислителя…

Саме цими словами хотілося б підкреслити величність викладачів, вчителів, вихователів.
До Дня вчителя учні школи організували свято тим, хто допомагає пізнати добро, хто відкриває безліч доріг у майбутнє, для наших любих учителів.
   Діти дарували вірші та пісні, які приносили масу задоволення.
На щастя чи на біду, в житті вчителів на першому місці є робота, а не родина. І це не тому, що вони самі цього хочуть, просто так складається учительська доля. Вранці вони поспішають на роботу, допізна готують з нами свята, вечори, до півночі перевіряють «муки» нашої творчості, сидять в Інтернеті, вишукуючи нові матеріали, щоб урок завтра був цікавим не лише учителеві, а й нам. Уранці усе розпочинається спочатку. А родина при цьому страждає.
   Саме учительській долі була присвячена сценка «Отелло і Дездемона», де головна героїня була учителькою.
   Масу позитиву глядачам приніс виступ учнів 5 класу, котрі присвятили пісню на мотив «Червона рута» Валентині Борисівні,  нашому директору.
   Свято вдалося! По закінченню школярі подарували квіти учителям.
   Ми дуже вдячні за учительську безмежну працю, міцні нерви, а найголовніше- за знання та виховання.
   Бажаємо: хай кожного дня до Вас приходить радість, і довго десь блукає старість. Хай буде здоров’я міцним, мов граніт, і з ним Вам прожити не менше ста літ.

Ляхович Віка,
учениця 10 кл.